Açık hava reklamcılığı, vinil, 15 temmuz destanı

Açık Hava Reklamcılığı,

daha geniş bir kitleye hitap ettiği ve uzun vadede geri dönüşümü olan en çok tercih edilen ve güvenilir tanıtım faaliyetlerindendir. Açık Hava Reklamları Üretimi alanında, müşteri kitlesinin gelişimi doğrultusunda,

bilboard, Duvar Giydirme, raket, led ekran,

Cetin OZALİT Reklam, yaratıcı çözümler sunmakta ve firmalara özel tasarımlarımız özenle tasarlanıp uygulanmaktadır.Yazılı basındaki reklamı görmek için para verip gazete, dergi satın almanız, televizyondaki reklamı izlemek için en azından televizyonunuzun açmanız gerekir. Hiçbir güç harcamadan maruz kalınan tek reklam mecrası Açık hava reklamcılığı bu yönüyle diğerlerinden ayrılıyor. Türkiye’de tabelacılıkla ve binaların üzerine boya ile yapılan dev reklamlarla başlayan açık hava reklamcılığı, son birkaç yılda, özellikle yabancı reklam ajanslarının sektördeki ortaklıklarıyla çok hızlı bir gelişim göstermiştir. Halkın günlük yaşantısı içerisinde en çok kullandığı açık hava mekanları kullanılarak görsel açıdan büyüklüğü ve etkililiği ile bu reklam araçları vazgeçilmez bir yer edinmiştir. Açık hava reklamlarını en çok kullananlar, dağıtım zinciri olan ve doğrudan tüketiciye ulaşmak isteyen firmalardır. Sokağa çıktığınızda açık hava reklamlarıyla karşılaşırsınız. Görüş alanını girecek yer seçilir ve tüketicinin görüş alanına girdiği andan itibaren de etki alanı başlamaktadır.
Açık hava reklamlarının en çok tartışılan yanlarından biri de şehir estetiğine yaptığı olumlu ve olumsuz katkılar. Reklamlar doğru kullanılırsa, iyi denetlenirse şehrin süsü, kötü kullanılırsa kiri, pisliği olabiliyor. Bir ürün veya hizmetin tanıtımı için planlanan reklam kampanyasının en önemli aşamalarından biri o ürün veya hizmete uygun reklam ortamının seçimidir. Mesajın hedef kitlesiyle buluşmasını sağlamak için uygun reklam ortamının seçilmesi, reklam kampanyasının başarıyla sonuçlanmasını sağlama açısından büyük önem taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir