Araç Giydirdirme, Otobüs Giydirme, Uçak Giydirme, Tır Giydirme, Çetin oz

Araç giydirme yada diğer adıyla araç kaplama; açık hava reklamcılığında en önemli mecralardan biridir. Araç giydirme, her türlü aracın tasarımına uygun şekilde görsel olarak kaplanması işlemidir. Araç giydirme işlemi, aracınızın üzerine bölgesel veya komple giydirme olarak uygulanabilir. Araç kaplama sertifikalı aplikasyon personelimiz tarafından, araç kaplamanın uygun koşullarda ve temiz ortamlarda uygulanması için üretim tesisimizin içinde bir alan oluşturulmuştur. Aynı zamanda Türkiye genelinde 3M ve Oracal Cast Folyo gibi yüksek standartlı ürünler ve  kaliteli uygulama yöntemleri sayesinde, müşterilerimize garantili hizmet sağlamaktayız.

Araç Giydirme

Araç kaplama çalışmalarımızda, tamamen isteğe özel araç kaplaması için dijital olarak basılır ya da aracınızda taze bir renk değişikliği için uygulanabilir. Böylece alttaki orijinal boyanın dış etkenlerden korunması, renginin değiştirilmesi, boya hatalarının ve çiziklerin saklanması veya bölgesel renklendirmelerle kurumsal amaçlarla aracınızı kaplayabilirsiniz.

Otobüs Giydirme

Otobüs giydirme çalışmalarımızda, tamamen isteğe özel Otobüs kaplaması için dijital olarak basılır, ya da otobüsünüzün taze bir renk değişikliği için de uygulanabilir. Böylece alttaki orijinal boyanın dış etkenlerden korunması, renginin değiştirilmesi, boya hatalarının ve çiziklerin saklanması veya bölgesel renklendirmelerle kurumsal amaçlarla otobüsünüzü kaplayabilirsiniz.

Tır Giydirme

Tır giydirme gerçek bir işçilik isteyen işlemdir. Tasarımından uygulamasına kadar her anının titizlikle yapılması gerekir. Öncelikle kaplanacak araç için uzman personelimiz tarafından ölçülendirilir. Bu ölçüler dorse, kapı Boşlukları, aynalar, Farlar, Sinyaller ve tampon boşlukları gibi yerlerdir tasarım yapılırken buralara ince detaylı resim ve ya yazı denk gelmesin diye titiz bir çalışma yapılır. Bu alınan ölçüler bilgisayar ortamına atılır ve artık iş tasarım ekibine geçer. Tasarım aşamasına gelen araç artık bir yürüyen tabela olacağı için üzerindeki tasarımın sade şık ve açıklayıcı olması gerekiyor. Ne kadar sade ve firmanın renklerini taşırsa o kadar bilinirliği artar ve tanıtıma faydası olur. Grafik tasarım ekibi çizimini yapar bir kaç örnekle müşteriye sunar ve onayını alır almaz, baskı ekibine gönderir baskı ekibimiz artık ölçü almasına veya aracı görmesine bile gerek yoktur ölçüler hazır bir şekilde zaten kendisine gelmiştir araç kaplama folyosuna baskıyı gerçekleştirir. Baskısı hazır malzeme uygun hava sıcaklığında tek parça halinde aracın parçalarına uygulanma yapılır.

Uçak Giydirme

 Uçak Giydirme işlerinizin tasarımı, basımı ve uygulaması bu konuda deneyimli ekibimiz tarafından itinayla yapılır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir