İnsan Kaynakları

Çetin Ozalit Reklamcılık A.Ş. 2002 yılında 3700 m2 kapalı alan teknoloji merkezi ile ilk tesisini İstanbul Güneşli’ de açarak makine parkurunu ve hizmet hacmini büyüterek Hadımköy ve Esenyurt ile şube sayısını 3’e çıkarmıştır.

Kurulduğu günden bu yana kalitesinden ve teknolojik alt yapısından ödün vermeden yurt içi ve yurt dışı profesyonellerine hizmet veren Çetin Ozalit inovatif reklam çözümleri ile müşterilerine daima yenilikçi bir çözüm ortağı oluyor.

Kırtasiyeden dijital baskıya, matbaa çözümlerinden tabelaya bir çok alanda müşterilerine hizmet veren Çetin Ozalit Reklamcılık tüm şubeler genelinde 150 kişiyi bünyesinde istihdam ediyor. Kurumsal yönetim departmanı, tasarım ajansı, üretim tesisi ve montaj ekibi ile hızlı ve kaliteli  hizmet sunmaktadır. İnsan Kaynakları departmanına cv@cetinozalit.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

    Open chat
    Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
    tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela