Reklam Tabelası ile Çevrenizde Farkedilir Olun!

İnsanlara direkt ve etkileyici mesaj veren reklam çeşitleri, daha akılda kalıcı ve geri dönüşü daha hızlı reklam araçları olmaktadır. Bu açıdan da etkileme ve dikkat çekme yönünden tabela reklamları sektöründeki en etkin reklam araçları konumundadır.

Tabela Tasarımı Neden Önemlidir?

Tabelalar, yayaların ya da sürücülerin dikkatini çekmek için tasarlanmış olan açık hava reklamlar araçlarıdır. Firmaların önlerine, duvarlarına veya kilit noktalara yerleştirilen tabelaların yaratıcı ve çarpıcı görünümleri ile insanların dikkatini çekmesi hedeflenir. Tabela reklamları büyük veya küçük ölçekli fark etmeden firma sahiplerine çok farklı reklam imkânı sunarlar.
  

TÜM MODELLERİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Reklam Tabela Hizmetleri Açıkhava reklamları hem görünürlüğü arttırmak hem de markayı kalıcı kılmak için çok etkilidir. Kartvizitler gibi tabelalar da sizi ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilere tanıtır. Tabelalar için 7 gün 24 saat çalışan satış elemanları da diyebiliriz.

Işıklı Tabela

Işıklı tabela modelleri, içerisinde farklı aydınlatma malzemeleri kullanılan tabelalardır. LED, neon, floresan gibi araçlar ile tabelanın fark edilmesi kolaylaşır. Genellikle dış mekânlarda kullanılan bu tabelalar gece daha efektif sonuçlar verir.
  

TÜM MODELLERİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Kutu Harf Tabela (Kabartma Tabela)

Bu tarz tabelalar farklı nitelikteki malzemelerden (pleksi,aliminyum, paslanmaz krom) iki veya üç boyutlu olarak tasarımları yapılır. Özel üretim olarak yapılan bu tabelalar ışıklı veya ışıksız olarak da kullanılabilir.
  

TÜM MODELLERİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Totem Tabela

Işıklı veya ışıksız olarak ikiye ayrılan bu tabela çeşitleri genellikle otoyol kenarlarında, caddelerde büyük ölçekli tabela çeşitlerindendir. Bu tabelaların uzaklığa bağlı olarak boyutları ayarlanır.

  

TÜM MODELLERİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Çatı Tabelası

Çatıların üzerinde büyük ölçekli tasarlanan tabelalardır. Uzaktan fark edilmesi için büyük olarak imal edilirler.

 

TÜM MODELLERİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Hastane Tabelası

Hastanelerin isimlerinin bulunduğu büyük ölçekli tabelalardır. Hastanenin ismi, logosunun yer aldığı bu tabelalar hastanelerin profesyonelliği ve kurumsallığını yansıtır.


TÜM MODELLERİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir