Hakkımızda

Çetin Ozalit Reklamcılık A.Ş. 2002 yılında 3700 m2 kapalı alan teknoloji merkezi ile ilk tesisini İstanbul Güneşli’ de açarak makine parkurunu ve hizmet hacmini büyüterek Hadımköy ve Esenyurt ile şube sayısını 3’e çıkarmıştır. Kurulduğu günden bu yana kalitesinden ve teknolojik alt yapısından ödün vermeden yurt içi ve yurt dışı profesyonellerine hizmet veren Çetin Ozalit inovatif reklam çözümleri ile müşterilerine daima yenilikçi bir çözüm ortağı oluyor.

Kırtasiye; ürünlerinde evinizde ve ofisinizde ihtiyacınız olan tüm malzemelere ulaşabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi bulunmakta. Promosyon ürünlerinde şirketinizin tanıtımını yapacak hızlı ve kolay alternatifli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Dijital baskı; geniş bir teknolojik makine parkuruna sahip olan müşterilerimize kaliteli baskılar sunmayı hedeflediğimiz araç giydirmeden cephe giydirmelerine kadar birçok hizmeti veriyor.

Tabela; uygulamalarında kaliteli malzeme kullanarak markanızı en iyi şekilde temsil etmenize özen gösteriyoruz. Kapı yönlendirmelerinden, dış cephe uygulamalarına kadar bir çok hizmeti içerisinde bulunduran Çetin Ozalit uygun fiyat ve kalitesiyle farkını gösteriyor.

Matbaa; bölümünde 6 renk baskıdan, ciltlemeye, kırımdan laminasyona tüm entegre sistemlerini bir arada bulabilirsiniz. Zamanı değerli olan müşterilerimize 1 den, 1 milyon adete kadar baskı hizmetini anlık sunabiliyoruz.

Çetin Ozalit, 18 yıllık edindiği tecrübe ile teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerinin talepleri doğrultusunda dijital baskı dünyasında aldığı pozitif güç ile alt yapısını güçlendirmeye devam ediyor.

Open chat
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela tabela